Wiadomości 
 

UWAGA KLUBY I OŚRODKI! PODZIAŁ SPRZĘTU SPORTOWEGO ZAKUPIONEGO NA MŚ JUNIORÓW WE WROCŁAWIU.

PZPC rozdysponuje sprzęt sportowy zakupiony na potrzeby Mistrzostw Świata Juniorek i Juniorow we Wrocławiu. Podział sprzetu dokonany zostanie podczas posiedzenia Zarządu PZPC, przy okazji MP Juniorek i Juniorów w Zamościu.

W 2014 roku Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, ze środków MSiT zakupił specjalistyczny sprzęt sportowy o wartości 700 tys. zł pod kątem tegorocznych Mistrzostw Świata Juniorów we Wrocławiu. Sprzęt ten po mistrzostwach zostanie przekazany klubom, a podczas najbliższego posiedzenia w Zamościu - Zarząd PZPC - dokona jego podziału.

W związku powyższym prosimy o składanie wniosków o przydział sprzętu sportowego na adres mailowy rafal.grazawski@pzpc.pl lub pocztą na adres  biura PZPC w terminie do dnia 22 kwietnia (środa) - godz. 16.00. Wnioski przesłane po tym terminie - nie będą rozpatrywane.

Do podziału są: komplety treningowe i startowe męskie, gryfy startowe i treningowe damskie, pomosty treningowe, stojaki na koła, stojaki do przysiadów, pojemniki na magnezję.

Pod uwagę brane będą wnioski klubów sportowych będących członkiem PZPC z ważną licencję klubową i nie posiadające żadnych zaległości finansowych wobec Związku.

PZPC

 
2015-04-14 13:09:42
 
wstecz
 
NAJBLIŻSZE IMPREZY 
 


Komunikat organizacyjny
Listy startowe
Obsada sędziowska
Druk zgłoszenia


Komunikat organizacyjny
Druk zgłoszenia

TRANSMISJE INTERNETOWE Z ZAWODÓW

KALKULATOR SINCLAIR'A

Mężczyzna: Kobieta:
Waga:
Dwubój:
Punkty:

SPONSOR GENERALNY
PARTNERZY GŁÓWNI

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI
 

stat4u

 


więcej